265 000 €
5000 €/m²
Property 60141 photo 1
Property 60141 photo 2
Property 60141 photo 3
Property 60141 photo 4
Property 60141 photo 5
Property 60141 photo 6
Property 60141 photo 7
Property 60141 photo 8
Property 60141 photo 9

Details

  • Liczba pięter: 11
  • Piętro: Piętro 3
  • Rok budowy: 2003
  • Rok remontu: 2025
  • Liczba pokoi: 3
  • System ogrzewania: elektryczny
  • Warunek: W budowie
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 600 m
  • Odległość od lotniska: 49 km

Usługi

  • Winda
  • Wifi
  • Golden Visa

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53 metrów kwadratów w Atenach. Mieszkanie znajduje się na na drugim piętrze piętrze i skłąda się z 2 sypialnie, salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Apartament ma układ przedni także zawiera klimatyzacja, winda, ogrzewanie.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
265 000 € 3785 €/m²
  • Kod obiektowy 36492
  • Metry kw. 70 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
255 000 € 3591 €/m²
  • Kod obiektowy 36505
  • Metry kw. 71 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
269 000 € 3202 €/m²
  • Kod obiektowy 38054
  • Metry kw. 84 m²
  • Odległość do plaży 4500 m
Sprzedaż
255 000 € 1976 €/m²
  • Kod obiektowy 41779
  • Metry kw. 129 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
260 000 € 2888 €/m²
  • Kod obiektowy 42073
  • Metry kw. 90 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
270 000 € 250 000 € 3424 €/m²
  • Kod obiektowy 42136
  • Metry kw. 73 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
270 000 € 2454 €/m²
  • Kod obiektowy 42639
  • Metry kw. 110 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
260 000 € 3291 €/m²
  • Kod obiektowy 43012
  • Metry kw. 79 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
265 000 € 3486 €/m²
  • Kod obiektowy 43234
  • Metry kw. 76 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
270 000 € 2177 €/m²
  • Kod obiektowy 49657
  • Metry kw. 124 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera