Zastrzeżony
285 000 €
7500 €/m²
Property 60163 photo 1
Property 60163 photo 2
Property 60163 photo 3
Property 60163 photo 4
Property 60163 photo 5
Property 60163 photo 6
Property 60163 photo 7
Property 60163 photo 8
Property 60163 photo 9
Property 60163 photo 10
Property 60163 photo 11
Property 60163 photo 12
Property 60163 photo 13
Property 60163 photo 14
Property 60163 photo 15
Property 60163 photo 16
Property 60163 photo 17
Property 60163 photo 18
Property 60163 photo 19

Details

  • Liczba pięter: 11
  • Piętro: Piętro 7
  • Rok budowy: 2003
  • Rok remontu: 2025
  • Liczba pokoi: 2
  • System ogrzewania: elektryczny
  • Warunek: W budowie
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 600 m
  • Odległość od lotniska: 49 km

Usługi

  • Winda
  • Wifi
  • Golden Visa

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38 metrów kwadratów w Atenach. Mieszkanie znajduje się na na siódmym piętrze piętrze i skłąda się z jedna sypialnia, salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Apartament ma układ rożny Nieruchomość oferuje piękny widok na miasto.także zawiera klimatyzacja, winda, ogrzewanie.

THE PROPERTY IS RESERVED!

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
400 000 € 5882 €/m²
  • Kod obiektowy 52191
  • Metry kw. 68 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
300 000 € 3000 €/m²
  • Kod obiektowy 52279
  • Metry kw. 100 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
335 000 € 4785 €/m²
  • Kod obiektowy 52421
  • Metry kw. 70 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
260 000 € 4482 €/m²
  • Kod obiektowy 52456
  • Metry kw. 58 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
275 000 € 3089 €/m²
  • Kod obiektowy 52946
  • Metry kw. 89 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
265 000 € 140 000 € 1609 €/m²
  • Kod obiektowy 53081
  • Metry kw. 87 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
240 000 € 2857 €/m²
  • Kod obiektowy 53233
  • Metry kw. 84 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
247 000 € 3012 €/m²
  • Kod obiektowy 53235
  • Metry kw. 82 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
250 000 € 3048 €/m²
  • Kod obiektowy 53244
  • Metry kw. 82 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
260 000 € 3333 €/m²
  • Kod obiektowy 53317
  • Metry kw. 78 m²
  • Rooms 3

Subskrypcja newslettera