221 000 €
553 €/m²
Property 6023 photo 1
Property 6023 photo 2
Property 6023 photo 3
Property 6023 photo 4
Property 6023 photo 5
Property 6023 photo 6
Property 6023 photo 7

Details

  • Liczba pokoi: 2
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 500 m
  • Odległość od lotniska: 63 km

Opis

Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzhcni 400 metrów kwadratów na Evii. lokal użytkowy składa się z 1 pięter. Lokal użytkowy ma układ wewnętrzny także zawiera wyposażenie.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
210 000 € 840 €/m²
  • Kod obiektowy 5149
  • Metry kw. 250 m²
  • Odległość do plaży 10 m
Sprzedaż
221 000 € 552 €/m²
  • Kod obiektowy 6023
  • Metry kw. 400 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
250 000 € 925 €/m²
  • Kod obiektowy 12613
  • Metry kw. 270 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
250 000 € 166 €/m²
  • Kod obiektowy 42503
  • Metry kw. 1500 m²
  • Odległość do plaży 600 m

Subskrypcja newslettera