Sprzedany
Na zapytanie
Property 60243 photo 1
Property 60243 photo 2
Property 60243 photo 3
Property 60243 photo 4
Property 60243 photo 5
Property 60243 photo 6
Property 60243 photo 7
Property 60243 photo 8

Details

  • Liczba pięter: 5
  • Piętro: Piętro 1
  • Rok remontu: 2024
  • Liczba pokoi: 1
  • System ogrzewania: elektryczny
  • Bathrooms: 1
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 1500 m
  • Odległość od lotniska: 16 km

Usługi

  • Telewizja satelitarna
  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 16 metrów kwadratów w Salonikach. Mieszkanie znajduje się na Semi-first floor piętrze i skłąda się z salon, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Apartament ma układ przedni także zawiera wyposażenie, klimatyzacja, ogrzewanie.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
310 000 € 4843 €/m²
  • Kod obiektowy 62082
  • Metry kw. 64 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
585 000 € 5366 €/m²
  • Kod obiektowy 62091
  • Metry kw. 109 m²
  • Rooms 4
Wynajem
od 280 € 14 €/m²
  • Kod obiektowy 62195
  • Metry kw. 20 m²
  • Rooms 1
Sprzedaż
148 000 € 3609 €/m²
  • Kod obiektowy 62218
  • Metry kw. 41 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
240 000 € 3934 €/m²
  • Kod obiektowy 62278
  • Metry kw. 61 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
160 000 € 2133 €/m²
  • Kod obiektowy 62347
  • Metry kw. 75 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
70 000 € 1707 €/m²
  • Kod obiektowy 62395
  • Metry kw. 41 m²
  • Rooms 3

Subskrypcja newslettera