550 000 €
5238 €/m²
Property 60366 photo 1
Property 60366 photo 2
Property 60366 photo 3
Property 60366 photo 4

Details

  • Piętro: Piętro 6
  • Rok budowy: 2024
  • Liczba pokoi: 4
  • System ogrzewania: gaz
  • Warunek: W budowie
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 1500 m
  • Odległość od lotniska: 33 km

Usługi

  • Parking
  • Winda
  • Kominek
  • Magazyn
  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 105 metrów kwadratów w Atenach. Mieszkanie znajduje się na na piątym piętrze piętrze i skłąda się z 3 sypialnie, salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC, jedna łazienka. Apartament ma układ przedni także zawiera basen komunalny, kominek, parking, winda, ogrzewanie, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
765 000 € 6270 €/m²
  • Kod obiektowy 65770
  • Metry kw. 122 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
600 000 € 2500 €/m²
  • Kod obiektowy 50894
  • Metry kw. 240 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
450 000 € 5000 €/m²
  • Kod obiektowy 46911
  • Metry kw. 90 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
450 000 € 3813 €/m²
  • Kod obiektowy 49951
  • Metry kw. 118 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
670 000 € 6320 €/m²
  • Kod obiektowy 64887
  • Metry kw. 106 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
800 000 € 1975 €/m²
  • Kod obiektowy 52316
  • Metry kw. 405 m²
  • Odległość do plaży 7000 m
Sprzedaż
584 000 € 6790 €/m²
  • Kod obiektowy 65344
  • Metry kw. 86 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
497 000 € 4688 €/m²
  • Kod obiektowy 58947
  • Metry kw. 106 m²
  • Rooms 3

Subskrypcja newslettera