Sprzedaż - Działka 1430 m² na Athos (Chalkidiki)

Grecja Macedonia Chalkidiki Arystoteles Stratoniki
55 000 €
38 €/m²
Property 60525 photo 1
Property 60525 photo 2
Property 60525 photo 3

Details

  • Współczynnik zabudowy: 0,8
  • Odległość do morza: 10000 m
  • Odległość od lotniska: 81 km

Opis

Na sprzedaż ogrodzony Działka1430 metrów kwadratowych na Athos (Chalkidiki). Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze, na góry, na las.

Lokalizacja

Video

Podobne obiekty

Sprzedaż
60 000 € 12 €/m²
  • Kod obiektowy 58269
  • Metry kw. 4909 m²
  • Odległość do plaży 900 m
Sprzedaż
75 000 € 30 €/m²
  • Kod obiektowy 33403
  • Metry kw. 2500 m²
  • Odległość do plaży 858 m
Sprzedaż
70 000 € 15 €/m²
  • Kod obiektowy 37613
  • Metry kw. 4600 m²
  • Odległość do plaży 8300 m
Sprzedaż
70 000 € 15 €/m²
  • Kod obiektowy 8870
  • Metry kw. 4500 m²
  • Odległość do plaży 1400 m
Rekomendowane Sprzedaż
55 000 € 181 €/m²
  • Kod obiektowy 60475
  • Metry kw. 303 m²
  • Odległość do plaży 15000 m
Sprzedaż
80 000 € 26 €/m²
  • Kod obiektowy 23348
  • Metry kw. 3000 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
80 000 € 26 €/m²
  • Kod obiektowy 31112
  • Metry kw. 3000 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
60 000 € 12 €/m²
  • Kod obiektowy 33844
  • Metry kw. 4752 m²
  • Odległość do plaży 1700 m
Sprzedaż
70 000 € 18 €/m²
  • Kod obiektowy 62993
  • Metry kw. 3766 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
75 000 € 150 €/m²
  • Kod obiektowy 34912
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 500 m

Subskrypcja newslettera