950 000 €
5367 €/m²
Property 60624 photo 1
Property 60624 photo 2
Property 60624 photo 3
Property 60624 photo 4
Property 60624 photo 5
Property 60624 photo 6

Details

  • Rok budowy: 2018
  • Liczba pokoi: 5
  • System ogrzewania: gaz
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • Odległość do morza: 6000 m
  • Odległość od lotniska: 36 km

Opis

Na sprzedaż duplex o powierzchni 177 metrów kwadratów w Atenach. Mieszkanie znajduje się na na drugim piętrze piętrze i skłąda się zDrugie piętro się z 3 sypialnie, salon, jedna kuchnia, jedna kuchnia, 2 łazienek. Trzecie piętro się z jedna sypialnia, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Dupleks ma układ przedni Nieruchomość oferuje piękny widok na miasto, na las.także zawiera kolektor słoneczny, kominek, klimatyzacja, markiza, parking, winda, ogrzewanie, system alarmowe, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
1 350 000 € 4821 €/m²
  • Kod obiektowy 31358
  • Metry kw. 280 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
1 300 000 € 5200 €/m²
  • Kod obiektowy 37112
  • Metry kw. 250 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
861 000 € 5250 €/m²
  • Kod obiektowy 56580
  • Metry kw. 164 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
893 000 € 5222 €/m²
  • Kod obiektowy 56584
  • Metry kw. 171 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
950 000 € 5367 €/m²
  • Kod obiektowy 60624
  • Metry kw. 177 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
1 200 000 € 8450 €/m²
  • Kod obiektowy 61765
  • Metry kw. 142 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
990 000 € 7983 €/m²
  • Kod obiektowy 64503
  • Metry kw. 124 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
920 000 € 7603 €/m²
  • Kod obiektowy 65159
  • Metry kw. 121 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera