195 000 €
2500 €/m²
Property 60644 photo 1
Property 60644 photo 2
Property 60644 photo 3
Property 60644 photo 4
Property 60644 photo 5
Property 60644 photo 6
Property 60644 photo 7
Property 60644 photo 8
Property 60644 photo 9
Property 60644 photo 10
Property 60644 photo 11
Property 60644 photo 12
Property 60644 photo 13
Property 60644 photo 14
Property 60644 photo 15
Property 60644 photo 16
Property 60644 photo 17

Details

  • Rok budowy: 1983
  • Rok remontu: 2020
  • Liczba pokoi: 3
  • System ogrzewania: gaz
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 10000 m
  • Odległość od lotniska: 35 km

Usługi

  • Winda
  • Kominek
  • Magazyn
  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 78 metrów kwadratów w Atenach. Mieszkanie znajduje się na na piątym piętrze piętrze i skłąda się z 2 sypialnie, salon z kuchnią, jedna łazienka. Apartament ma układ przedni także zawiera kolektor słoneczny, kominek, klimatyzacja, markiza, winda, ogrzewanie, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
275 000 € 3437 €/m²
  • Kod obiektowy 65069
  • Metry kw. 80 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
215 000 € 2621 €/m²
  • Kod obiektowy 66032
  • Metry kw. 82 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
165 000 € 2229 €/m²
  • Kod obiektowy 63265
  • Metry kw. 74 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
240 000 € 2000 €/m²
  • Kod obiektowy 65787
  • Metry kw. 120 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
195 000 € 2468 €/m²
  • Kod obiektowy 66047
  • Metry kw. 79 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
160 000 € 2461 €/m²
  • Kod obiektowy 65166
  • Metry kw. 65 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
280 000 € 2666 €/m²
  • Kod obiektowy 65010
  • Metry kw. 105 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
195 000 € 4148 €/m²
  • Kod obiektowy 66134
  • Metry kw. 47 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
250 000 € 5000 €/m²
  • Kod obiektowy 63508
  • Metry kw. 50 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
280 500 € 6841 €/m²
  • Kod obiektowy 63011
  • Metry kw. 41 m²
  • Odległość do plaży 10000 m

Subskrypcja newslettera