Sprzedaż - Działka 2200 m² na Riwierze Olimpijskiej

Grecja Macedonia Prefektura Pieria Methoni powiedział: Makrigialos
70 000 €
31 €/m²
Property 60651 photo 1
Property 60651 photo 2
Property 60651 photo 3
Property 60651 photo 4
Property 60651 photo 5

Details

  • Odległość do morza: 300 m
  • Odległość od lotniska: 65 km

Opis

Na sprzedaż ogrodzony Działka2200 metrów kwadratowych na Riwierze Olimpijskiej. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 100 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
67 000 € 35 €/m²
  • Kod obiektowy 57394
  • Metry kw. 1894 m²
  • Odległość do plaży 9000 m
Sprzedaż
65 000 € 196 €/m²
  • Kod obiektowy 58544
  • Metry kw. 330 m²
  • Odległość do plaży 9500 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 59037
  • Metry kw. 742 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
70 000 € 264 €/m²
  • Kod obiektowy 59052
  • Metry kw. 265 m²
  • Odległość do plaży 900 m
Sprzedaż
70 000 € 38 €/m²
  • Kod obiektowy 60041
  • Metry kw. 1810 m²
  • Odległość do plaży 11000 m
Sprzedaż
70 000 € 6 €/m²
  • Kod obiektowy 60522
  • Metry kw. 10300 m²
  • Odległość do plaży 5500 m
Sprzedaż
70 000 € 31 €/m²
  • Kod obiektowy 60651
  • Metry kw. 2200 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
65 000 € 116 €/m²
  • Kod obiektowy 60663
  • Metry kw. 560 m²
  • Odległość do plaży 4500 m
Sprzedaż
74 000 € 92 €/m²
  • Kod obiektowy 61450
  • Metry kw. 800 m²
  • Odległość do plaży 8000 m
Sprzedaż
70 000 € 59 €/m²
  • Kod obiektowy 61605
  • Metry kw. 1180 m²
  • Odległość do plaży 12000 m

Subskrypcja newslettera