Property 6094 photo 1
Property 6094 photo 2
Property 6094 photo 3

Details

  • Współczynnik zabudowy: 0,6
  • Odległość do morza: 300 m
  • Odległość od lotniska: 26 km

Opis

Na sprzedaż Działka855 metrów kwadratowych na Attyce. Pozwolenie na budowę do 513 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
240 000 € 188 €/m²
  • Kod obiektowy 31349
  • Metry kw. 1273 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
290 000 € 194 €/m²
  • Kod obiektowy 31352
  • Metry kw. 1490 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
240 000 € 231 €/m²
  • Kod obiektowy 32068
  • Metry kw. 1036 m²
  • Odległość do plaży 12000 m
Sprzedaż
370 000 € 356 €/m²
  • Kod obiektowy 33921
  • Metry kw. 1038 m²
  • Odległość do plaży 17000 m
Sprzedaż
260 000 € 93 €/m²
  • Kod obiektowy 36621
  • Metry kw. 2786 m²
  • Odległość do plaży 14000 m
Sprzedaż
285 000 € 82 €/m²
  • Kod obiektowy 37866
  • Metry kw. 3470 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
270 000 € 198 €/m²
  • Kod obiektowy 38995
  • Metry kw. 1359 m²
  • Odległość do plaży 7100 m
Sprzedaż
320 000 € 290 000 € 362 €/m²
  • Kod obiektowy 42964
  • Metry kw. 800 m²
  • Odległość do plaży 8700 m
Sprzedaż
310 000 € 673 €/m²
  • Kod obiektowy 43733
  • Metry kw. 460 m²
  • Odległość do plaży 10 m
Sprzedaż
350 000 € 166 €/m²
  • Kod obiektowy 46035
  • Metry kw. 2100 m²
  • Odległość do plaży 80 m

Subskrypcja newslettera