Property 60954 photo 1
Property 60954 photo 2
Property 60954 photo 3
Property 60954 photo 4

Details

  • Rok budowy: 1990
  • Liczba pokoi: 16
  • System ogrzewania: elektryczny
  • Levels: 7
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 16
  • WCs: 9
  • Odległość do morza: 2400 m
  • Odległość od lotniska: 40 km

Usługi

  • Parking
  • Winda
  • Magazyn

Opis

Na sprzedaż budynek o powierzhcni 1836 metrów kwadratów w Atenach. budynek składa się z 7 pięter. Piwnica się z spiżarnia. Parter się z jedna łazienkaspiżarnia. Semi-first floor się z spiżarnia. Pierwsze piętro się z 4 sypialnie, jedna łazienka. Drugie piętro się z 4 sypialnie, 2 łazienek. Trzecie piętro się z 4 sypialnie, jedna łazienka. Czwarte piętro się z 4 sypialnie, jedna łazienka. Budynek ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok.także zawiera parking, winda, ogrzewanie, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
2 000 000 € 3030 €/m²
  • Kod obiektowy 42116
  • Metry kw. 660 m²
  • Odległość do plaży 15400 m
Sprzedaż
1 700 000 € 2016 €/m²
  • Kod obiektowy 41086
  • Metry kw. 843 m²
  • Odległość do plaży 5400 m
Sprzedaż
2 500 000 € 1278 €/m²
  • Kod obiektowy 43955
  • Metry kw. 1956 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
2 100 000 € 2245 €/m²
  • Kod obiektowy 34201
  • Metry kw. 935 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
1 400 000 € 1037 €/m²
  • Kod obiektowy 3326
  • Metry kw. 1350 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
1 450 000 € 2500 €/m²
  • Kod obiektowy 58534
  • Metry kw. 580 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
1 500 000 € 1851 €/m²
  • Kod obiektowy 56119
  • Metry kw. 810 m²
  • Rooms 13
Sprzedaż
1 500 000 € 1 400 000 € 1272 €/m²
  • Kod obiektowy 30035
  • Metry kw. 1100 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
1 500 000 € 4807 €/m²
  • Kod obiektowy 46897
  • Metry kw. 312 m²
  • Odległość do plaży 8500 m
Sprzedaż
2 250 000 € 2295 €/m²
  • Kod obiektowy 40581
  • Metry kw. 980 m²
  • Odległość do plaży 7700 m

Subskrypcja newslettera