550 000 €
3846 €/m²
Property 60956 photo 1
Property 60956 photo 2
Property 60956 photo 3
Property 60956 photo 4
Property 60956 photo 5
Property 60956 photo 6
Property 60956 photo 7
Property 60956 photo 8
Property 60956 photo 9
Property 60956 photo 10
Property 60956 photo 11
Property 60956 photo 12
Property 60956 photo 13
Property 60956 photo 14
Property 60956 photo 15
Property 60956 photo 16
Property 60956 photo 17
Property 60956 photo 18
Property 60956 photo 19
Property 60956 photo 20
Property 60956 photo 21
Property 60956 photo 22
Property 60956 photo 23
Property 60956 photo 24
Property 60956 photo 25
Property 60956 photo 26

Details

  • Liczba pięter: 2
  • Rok budowy: 2008
  • Rok remontu: 2023
  • Liczba pokoi: 3
  • System ogrzewania: elektryczny
  • Energy Class: A
  • Odległość do morza: 850 m
  • Odległość od lotniska: 17 km

Opis

Na sprzedaż 0-hotel o powierzchni 143 metrów kwadratów na Thassos. Hotel ma układ przedni Nieruchomość oferuje piękny widok na góry, na miasto, na las.także zawiera wyposażenie, kolektor słoneczny, klimatyzacja, ogród, trawę, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
473 000 € 430 000 € 1352 €/m²
  • Kod obiektowy 17758
  • Metry kw. 318 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
600 000 € 585 000 € 2720 €/m²
  • Kod obiektowy 60637
  • Metry kw. 215 m²
  • Odległość do plaży 298 m
Sprzedaż
500 000 € 300 000 € 1595 €/m²
  • Kod obiektowy 60945
  • Metry kw. 188 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
550 000 € 3846 €/m²
  • Kod obiektowy 60956
  • Metry kw. 143 m²
  • Odległość do plaży 850 m
Sprzedaż
650 000 € 600 000 € 1333 €/m²
  • Kod obiektowy 60974
  • Metry kw. 450 m²
  • Odległość do plaży 380 m

Subskrypcja newslettera