550 000 €
3929 €/m²
Property 61302 photo 1
Property 61302 photo 2
Property 61302 photo 3
Property 61302 photo 4
Property 61302 photo 5
Property 61302 photo 6
Property 61302 photo 7
Property 61302 photo 8
Property 61302 photo 9
Property 61302 photo 10
Property 61302 photo 11
Property 61302 photo 12
Property 61302 photo 13
Property 61302 photo 14
Property 61302 photo 15
Property 61302 photo 16
Property 61302 photo 17
Property 61302 photo 18
Property 61302 photo 19
Property 61302 photo 20
Property 61302 photo 21
Property 61302 photo 22
Property 61302 photo 23
Property 61302 photo 24

Details

  • Liczba pięter: 7
  • Rok budowy: 1973
  • Rok remontu: 2020
  • Liczba pokoi: 4
  • System ogrzewania: gaz
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 150 m
  • Odległość od lotniska: 16 km

Usługi

  • Winda
  • Magazyn
  • Access
  • Access for people with special needs
  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 140 metrów kwadratów w Salonikach. Mieszkanie znajduje się na na czwartym piętrze piętrze i skłąda się z 3 sypialnie, salon, jedna kuchnia, jedna łazienka, jedna łazienka, spiżarnia. Apartament ma układ przedni Nieruchomość oferuje piękny widok na morze, na miasto.także zawiera klimatyzacja, markiza, winda, ogrzewanie, system alarmowe.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
590 000 € 5514 €/m²
  • Kod obiektowy 61616
  • Metry kw. 107 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
450 000 € 5357 €/m²
  • Kod obiektowy 61618
  • Metry kw. 84 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
470 000 € 5595 €/m²
  • Kod obiektowy 61620
  • Metry kw. 84 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
650 000 € 6074 €/m²
  • Kod obiektowy 61621
  • Metry kw. 107 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
515 000 € 6130 €/m²
  • Kod obiektowy 61657
  • Metry kw. 84 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
700 000 € 6542 €/m²
  • Kod obiektowy 61658
  • Metry kw. 107 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
750 000 € 4687 €/m²
  • Kod obiektowy 61959
  • Metry kw. 160 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
585 000 € 5366 €/m²
  • Kod obiektowy 62091
  • Metry kw. 109 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 64579
  • Metry kw. 210 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
460 000 € 3898 €/m²
  • Kod obiektowy 64614
  • Metry kw. 118 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera