290 000 €
4462 €/m²
Property 61390 photo 1
Property 61390 photo 2
Property 61390 photo 3
Property 61390 photo 4
Property 61390 photo 5
Property 61390 photo 6
Property 61390 photo 7
Property 61390 photo 8
Property 61390 photo 9
Property 61390 photo 10
Property 61390 photo 11
Property 61390 photo 12
Property 61390 photo 13
Property 61390 photo 14

Details

  • Rok remontu: 2023
  • Liczba pokoi: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 53 m
  • Odległość od lotniska: 60 km

Usługi

  • Podwójna szyba
  • Domek letniskowy
  • Luksusowy Dom

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 65 metrów kwadratów na Krecie. Mieszkanie znajduje się na na drugim piętrze piętrze i skłąda się z jedna sypialnia, salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Apartament ma układ przedni Nieruchomość oferuje piękny widok na morze, na miasto.także zawiera wyposażenie, klimatyzacja. Budynek bez windy.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
360 000 € 3050 €/m²
  • Kod obiektowy 56377
  • Metry kw. 118 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
356 000 € 5650 €/m²
  • Kod obiektowy 56909
  • Metry kw. 63 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
395 000 € 5984 €/m²
  • Kod obiektowy 56907
  • Metry kw. 66 m²
  • Rooms 2
Rekomendowane Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 61840
  • Metry kw. 1732 m²
  • Odległość do plaży 1300 m
Sprzedaż
427 000 € 2156 €/m²
  • Kod obiektowy 57656
  • Metry kw. 198 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
280 000 € 3181 €/m²
  • Kod obiektowy 63322
  • Metry kw. 88 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
255 000 € 2550 €/m²
  • Kod obiektowy 62028
  • Metry kw. 100 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
370 000 € 3008 €/m²
  • Kod obiektowy 62338
  • Metry kw. 123 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera