Na zapytanie
Property 61597 photo 1
Property 61597 photo 2
Property 61597 photo 3
Property 61597 photo 4
Property 61597 photo 5
Property 61597 photo 6
Property 61597 photo 7
Property 61597 photo 8
Property 61597 photo 9
Property 61597 photo 10
Property 61597 photo 11
Property 61597 photo 12
Property 61597 photo 13
Property 61597 photo 14
Property 61597 photo 15
Property 61597 photo 16
Property 61597 photo 17

Details

  • Liczba pięter: 2
  • Rok budowy: 2024
  • Liczba pokoi: 7
  • Odległość do morza: 1000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 5 km
  • Odległość od lotniska: 66 km

Opis

Na sprzedaż złożony o powierzhcni 277 metrów kwadratów na Krecie. złożony składa się z 0 pięter. Złożony ma układ wewnętrzny Nieruchomość oferuje piękny widok na morze, na góry, na las.także zawiera wyposażenie, kolektor słoneczny, klimatyzacja, markiza, basen, parking, ogród, trawę, ogrzewanie, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
350 000 € 1023 €/m²
  • Kod obiektowy 42096
  • Metry kw. 342 m²
  • Odległość do plaży 3400 m
Sprzedaż
325 000 € 1269 €/m²
  • Kod obiektowy 64007
  • Metry kw. 256 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
1 600 000 € 6666 €/m²
  • Kod obiektowy 65489
  • Metry kw. 240 m²
  • Odległość do plaży 3500 m
Sprzedaż
260 000 € 812 €/m²
  • Kod obiektowy 63001
  • Metry kw. 320 m²
  • Rooms 9
Sprzedaż
1 100 000 € 700 000 € 875 €/m²
  • Kod obiektowy 43168
  • Metry kw. 800 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Wyłączny Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 64575
  • Metry kw. 921 m²
  • Rooms 15
Wyłączny Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 63590
  • Metry kw. 528 m²
  • Rooms 16
Rekomendowane Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 61318
  • Metry kw. 420 m²
  • Odległość do plaży 2800 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 54544
  • Metry kw. 4429 m²
  • Odległość do plaży 50 m

Subskrypcja newslettera