49 900 €
83 €/m²
Property 61655 photo 1
Property 61655 photo 2
Property 61655 photo 3

Details

  • Współczynnik zabudowy: 0,6
  • Odległość do morza: 2500 m
  • Odległość od lotniska: 100 km

Opis

Na sprzedaż Działka600 metrów kwadratowych na Riwierze Olimpijskiej. Jest częścią planu miasta. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 360 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry, na miasto, na las.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
70 000 € 250 €/m²
  • Kod obiektowy 39087
  • Metry kw. 280 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
55 000 € 266 €/m²
  • Kod obiektowy 39559
  • Metry kw. 206 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
55 000 € 5 €/m²
  • Kod obiektowy 39976
  • Metry kw. 10000 m²
  • Odległość do plaży 2300 m
Sprzedaż
55 000 € 77 €/m²
  • Kod obiektowy 42360
  • Metry kw. 712 m²
  • Odległość do plaży 30000 m
Sprzedaż
60 000 € 107 €/m²
  • Kod obiektowy 42846
  • Metry kw. 560 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
65 000 € 10 €/m²
  • Kod obiektowy 44968
  • Metry kw. 6500 m²
  • Odległość do plaży 850 m
Sprzedaż
65 000 € 32 €/m²
  • Kod obiektowy 45216
  • Metry kw. 2000 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
40 000 € 100 €/m²
  • Kod obiektowy 45849
  • Metry kw. 400 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
50 000 € 107 €/m²
  • Kod obiektowy 48962
  • Metry kw. 467 m²
  • Odległość do plaży 8000 m
Sprzedaż
40 000 € 19 €/m²
  • Kod obiektowy 48963
  • Metry kw. 2100 m²
  • Odległość do plaży 15000 m

Subskrypcja newslettera