450 000 €
4500 €/m²
Property 61660 photo 1
Property 61660 photo 2
Property 61660 photo 3
Property 61660 photo 4
Property 61660 photo 5
Property 61660 photo 6
Property 61660 photo 7
Property 61660 photo 8
Property 61660 photo 9
Property 61660 photo 10
Property 61660 photo 11
Property 61660 photo 12
Property 61660 photo 13
Property 61660 photo 14

Details

  • Rok budowy: 1980
  • Rok remontu: 2018
  • Liczba pokoi: 3
  • System ogrzewania: elektryczny
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 580 m
  • Odległość od lotniska: 21 km

Usługi

  • Kominek
  • Magazyn

Opis

Na sprzedaż2-piętrowy dom o powierzchni 100 metrów kwadratów na Attyce. Parter się z salon, jedna kuchnia, jedna łazienka. Pierwsze piętro się z 2 sypialnie, jedna łazienka. Dom wolnostojący ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze.także zawiera kominek, ogród, ogrzewanie, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
520 000 € 4333 €/m²
  • Kod obiektowy 6744
  • Metry kw. 120 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
630 000 € 2100 €/m²
  • Kod obiektowy 7503
  • Metry kw. 300 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
550 000 € 1608 €/m²
  • Kod obiektowy 7610
  • Metry kw. 342 m²
  • Rooms 10
Sprzedaż
650 000 € 5909 €/m²
  • Kod obiektowy 7727
  • Metry kw. 110 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
600 000 € 2500 €/m²
  • Kod obiektowy 8115
  • Metry kw. 240 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
500 000 € 2272 €/m²
  • Kod obiektowy 60133
  • Metry kw. 220 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
420 000 € 1647 €/m²
  • Kod obiektowy 60759
  • Metry kw. 255 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
450 000 € 4500 €/m²
  • Kod obiektowy 61660
  • Metry kw. 100 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
450 000 € 2000 €/m²
  • Kod obiektowy 63276
  • Metry kw. 225 m²
  • Odległość do plaży 1300 m
Sprzedaż
425 000 € 3171 €/m²
  • Kod obiektowy 65282
  • Metry kw. 134 m²
  • Rooms 3

Subskrypcja newslettera