175 000 €
2059 €/m²
Property 61675 photo 1

Details

  • Rok budowy: 2011
  • Liczba pokoi: 4
  • System ogrzewania: diesel
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 300 m
  • Odległość od lotniska: 192 km

Usługi

  • Parking
  • Kominek
  • Magazyn
  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż2-piętrowy dom o powierzchni 85 metrów kwadratów na Peloponezie. Parter się z jedna sypialnia, salon z kuchnią, jedna kuchnia, jedna łazienka. Pierwsze piętro się z 2 sypialnie, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Dom wolnostojący ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na góry.także zawiera kominek, klimatyzacja, parking, ogród, grill, ogrzewanie, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
220 000 € 1571 €/m²
  • Kod obiektowy 61471
  • Metry kw. 140 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
175 000 € 2058 €/m²
  • Kod obiektowy 61675
  • Metry kw. 85 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
175 000 € 2058 €/m²
  • Kod obiektowy 61676
  • Metry kw. 85 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
175 000 € 2058 €/m²
  • Kod obiektowy 61677
  • Metry kw. 85 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
190 000 € 2878 €/m²
  • Kod obiektowy 61936
  • Metry kw. 66 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
220 000 € 1466 €/m²
  • Kod obiektowy 62138
  • Metry kw. 150 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
225 000 € 900 €/m²
  • Kod obiektowy 62825
  • Metry kw. 250 m²
  • Rooms 8
Sprzedaż
210 000 € 1354 €/m²
  • Kod obiektowy 62829
  • Metry kw. 155 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
205 000 € 1553 €/m²
  • Kod obiektowy 63836
  • Metry kw. 132 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
220 000 € 1466 €/m²
  • Kod obiektowy 64920
  • Metry kw. 150 m²
  • Rooms 7

Subskrypcja newslettera