195 000 €
4756 €/m²
Property 61689 photo 1
Property 61689 photo 2
Property 61689 photo 3
Property 61689 photo 4
Property 61689 photo 5
Property 61689 photo 6

Details

  • Liczba pięter: 4
  • Rok budowy: 2025
  • Liczba pokoi: 2
  • System ogrzewania: pompa grzewcza
  • Warunek: W budowie
  • Energy Class: A+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 226 m
  • Odległość od lotniska: 24 km

Sprzedaż
240 000 € 215 000 € 4134 €/m²
  • Kod obiektowy 50498
  • Metry kw. 52 m²
  • Rooms 1
Sprzedaż
290 000 € 2071 €/m²
  • Kod obiektowy 54689
  • Metry kw. 140 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
250 000 € 1623 €/m²
  • Kod obiektowy 54693
  • Metry kw. 154 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
290 000 € 4461 €/m²
  • Kod obiektowy 61390
  • Metry kw. 65 m²
  • Rooms 2
Wyłączny Sprzedaż
195 000 € 4756 €/m²
  • Kod obiektowy 61689
  • Metry kw. 41 m²
  • Rooms 2
Wyłączny Sprzedaż
189 000 € 4395 €/m²
  • Kod obiektowy 61690
  • Metry kw. 43 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
282 312 € 4481 €/m²
  • Kod obiektowy 61854
  • Metry kw. 63 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
181 700 € 4658 €/m²
  • Kod obiektowy 61857
  • Metry kw. 39 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
177 000 € 176 035 € 4632 €/m²
  • Kod obiektowy 61859
  • Metry kw. 38 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
166 000 € 5030 €/m²
  • Kod obiektowy 61898
  • Metry kw. 33 m²
  • Rooms 2

Subskrypcja newslettera