190 000 €
2088 €/m²
Property 61779 photo 1
Property 61779 photo 2
Property 61779 photo 3
Property 61779 photo 4
Property 61779 photo 5
Property 61779 photo 6
Property 61779 photo 7
Property 61779 photo 8
Property 61779 photo 9
Property 61779 photo 10
Property 61779 photo 11
Property 61779 photo 12
Property 61779 photo 13

Details

  • Liczba pokoi: 3
  • System ogrzewania: elektryczny
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 180 m
  • Odległość od lotniska: 135 km

Usługi

  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 91 metrów kwadratów na Peloponezie. Domek składa się z 2 pięter. Parter się z salon z kuchnią, jedna łazienka. Pierwsze piętro się z 2 sypialnie, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Domek ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na las.także zawiera basen komunalny, klimatyzacja, markiza, ogród, grill, ogrzewanie.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
170 000 € 1011 €/m²
  • Kod obiektowy 63328
  • Metry kw. 168 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
260 000 € 2321 €/m²
  • Kod obiektowy 63505
  • Metry kw. 112 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
185 000 € 175 000 € 1458 €/m²
  • Kod obiektowy 63838
  • Metry kw. 120 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
230 000 € 1982 €/m²
  • Kod obiektowy 64128
  • Metry kw. 116 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
270 000 € 250 000 € 1851 €/m²
  • Kod obiektowy 64458
  • Metry kw. 135 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
235 000 € 2350 €/m²
  • Kod obiektowy 64606
  • Metry kw. 100 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
210 000 € 2500 €/m²
  • Kod obiektowy 65186
  • Metry kw. 84 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
250 000 € 1724 €/m²
  • Kod obiektowy 65253
  • Metry kw. 145 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
225 000 € 1875 €/m²
  • Kod obiektowy 65419
  • Metry kw. 120 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
185 000 € 1039 €/m²
  • Kod obiektowy 65435
  • Metry kw. 178 m²
  • Rooms 6

Subskrypcja newslettera