185 000 €
1039 €/m²
Property 65435 photo 1
Property 65435 photo 2
Property 65435 photo 3
Property 65435 photo 4
Property 65435 photo 5
Property 65435 photo 6
Property 65435 photo 7
Property 65435 photo 8
Property 65435 photo 9
Property 65435 photo 10
Property 65435 photo 11
Property 65435 photo 12
Property 65435 photo 13
Property 65435 photo 14
Property 65435 photo 15
Property 65435 photo 16
Property 65435 photo 17
Property 65435 photo 18
Property 65435 photo 19

Details

  • Liczba pięter: 2
  • Rok budowy: 2010
  • Liczba pokoi: 6
  • System ogrzewania: diesel
  • Energy Class: B+
  • Levels: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • Odległość do morza: 400 m
  • Odległość od lotniska: 127 km

Usługi

  • Parking
  • Kominek
  • Magazyn
  • Podwójna szyba
  • Schody wewnętrzne

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 178 metrów kwadratów na Peloponezie. Domek składa się z 4 pięter. Pół-piwnica się z jedna sypialnia, salon, jedna kuchnia, jedna łazienka z prysznicem oraz WC, spiżarnia. Parter się z salon z kuchnią, jedna łazienka. Pierwsze piętro się z 2 sypialnie, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Loft się z jedna sypialnia. Domek ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze.także zawiera kolektor słoneczny, kominek, klimatyzacja, parking, ogrzewanie, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
260 000 € 1984 €/m²
  • Kod obiektowy 60419
  • Metry kw. 131 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
190 000 € 2087 €/m²
  • Kod obiektowy 61779
  • Metry kw. 91 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
205 000 € 1752 €/m²
  • Kod obiektowy 61946
  • Metry kw. 117 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
250 000 € 1262 €/m²
  • Kod obiektowy 62900
  • Metry kw. 198 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
160 000 € 2461 €/m²
  • Kod obiektowy 63211
  • Metry kw. 65 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
160 000 € 924 €/m²
  • Kod obiektowy 63239
  • Metry kw. 173 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
170 000 € 1011 €/m²
  • Kod obiektowy 63328
  • Metry kw. 168 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
260 000 € 2321 €/m²
  • Kod obiektowy 63505
  • Metry kw. 112 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
185 000 € 175 000 € 1458 €/m²
  • Kod obiektowy 63838
  • Metry kw. 120 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
230 000 € 1982 €/m²
  • Kod obiektowy 64128
  • Metry kw. 116 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera