70 000 €
10 €/m²
Property 61822 photo 1
Property 61822 photo 2
Property 61822 photo 3

Details

  • Odległość do morza: 800 m
  • Odległość od lotniska: 70 km

Opis

Na sprzedaż Działka6750 metrów kwadratowych na Sithonii (Chalkidki). Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze, na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
90 000 € 3 €/m²
  • Kod obiektowy 26415
  • Metry kw. 25000 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
76 000 € 92 €/m²
  • Kod obiektowy 59526
  • Metry kw. 820 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
65 000 € 130 €/m²
  • Kod obiektowy 63796
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
90 000 € 9 €/m²
  • Kod obiektowy 37319
  • Metry kw. 9400 m²
  • Odległość do plaży 2700 m
Sprzedaż
60 000 € 120 €/m²
  • Kod obiektowy 15210
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 350 m
Sprzedaż
68 000 € 22 €/m²
  • Kod obiektowy 10923
  • Metry kw. 3000 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
70 000 € 53 €/m²
  • Kod obiektowy 28940
  • Metry kw. 1300 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
90 000 € 180 €/m²
  • Kod obiektowy 30939
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
100 000 € 19 €/m²
  • Kod obiektowy 26296
  • Metry kw. 5100 m²
  • Odległość do plaży 2000 m

Subskrypcja newslettera