60 000 €
120 €/m²
Property 6184 photo 1
Property 6184 photo 2
Property 6184 photo 3

Details

  • Odległość do morza: 3000 m
  • Odległość od lotniska: 43 km

Opis

Na sprzedaż Działka500 metrów kwadratowych na Evii. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 120 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze, na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
86 000 € 65 €/m²
  • Kod obiektowy 5165
  • Metry kw. 1322 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
70 000 € 53 €/m²
  • Kod obiektowy 5277
  • Metry kw. 1300 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
76 000 € 13 €/m²
  • Kod obiektowy 6020
  • Metry kw. 5500 m²
  • Odległość do plaży 27000 m
Sprzedaż
75 000 € 150 €/m²
  • Kod obiektowy 6186
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
75 000 € 149 €/m²
  • Kod obiektowy 6228
  • Metry kw. 503 m²
  • Odległość do plaży 250 m
Sprzedaż
75 000 € 214 €/m²
  • Kod obiektowy 6544
  • Metry kw. 350 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
75 000 € 214 €/m²
  • Kod obiektowy 6545
  • Metry kw. 350 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
70 000 € 148 €/m²
  • Kod obiektowy 9838
  • Metry kw. 471 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
85 000 € 283 €/m²
  • Kod obiektowy 23322
  • Metry kw. 300 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
66 000 € 65 €/m²
  • Kod obiektowy 37426
  • Metry kw. 1003 m²
  • Odległość do plaży 120 m

Subskrypcja newslettera