205 000 €
1752 €/m²
Property 61946 photo 1
Property 61946 photo 2
Property 61946 photo 3
Property 61946 photo 4
Property 61946 photo 5
Property 61946 photo 6
Property 61946 photo 7
Property 61946 photo 8
Property 61946 photo 9
Property 61946 photo 10
Property 61946 photo 11
Property 61946 photo 12
Property 61946 photo 13
Property 61946 photo 14
Property 61946 photo 15
Property 61946 photo 16
Property 61946 photo 17
Property 61946 photo 18
Property 61946 photo 19
Property 61946 photo 20
Property 61946 photo 21
Property 61946 photo 22
Property 61946 photo 23
Property 61946 photo 24
Property 61946 photo 25
Property 61946 photo 26
Property 61946 photo 27

Details

  • Rok budowy: 2009
  • Liczba pokoi: 3
  • System ogrzewania: diesel
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 230 m
  • Odległość od lotniska: 193 km

Usługi

  • Kominek
  • Magazyn
  • Podwójna szyba
  • Garaż

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 117 metrów kwadratów na Peloponezie. Domek składa się z 2 pięter. Parter się z salon, jedna kuchnia, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Pierwsze piętro się z 2 sypialnie, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Domek ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry.także zawiera wyposażenie, basen komunalny, kominek, klimatyzacja, garaż, ogrzewanie, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
190 000 € 2087 €/m²
  • Kod obiektowy 61779
  • Metry kw. 91 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
205 000 € 1752 €/m²
  • Kod obiektowy 61946
  • Metry kw. 117 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
250 000 € 1262 €/m²
  • Kod obiektowy 62900
  • Metry kw. 198 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
185 000 € 175 000 € 1458 €/m²
  • Kod obiektowy 63838
  • Metry kw. 120 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
230 000 € 1982 €/m²
  • Kod obiektowy 64128
  • Metry kw. 116 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
235 000 € 2350 €/m²
  • Kod obiektowy 64606
  • Metry kw. 100 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
210 000 € 2500 €/m²
  • Kod obiektowy 65186
  • Metry kw. 84 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
185 000 € 1039 €/m²
  • Kod obiektowy 65435
  • Metry kw. 178 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
180 000 € 1836 €/m²
  • Kod obiektowy 65927
  • Metry kw. 98 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
187 000 € 2125 €/m²
  • Kod obiektowy 65990
  • Metry kw. 88 m²
  • Rooms 3

Subskrypcja newslettera