65 000 €
1000 €/m²
Property 61964 photo 1
Property 61964 photo 2
Property 61964 photo 3
Property 61964 photo 4
Property 61964 photo 5

Details

  • Liczba pięter: 5
  • Rok budowy: 2008
  • Liczba pokoi: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 12000 m
  • Odległość od lotniska: 15 km

Usługi

  • Parking
  • Winda
  • Access
  • Podwójna szyba
  • Auctioned real estate

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 65 metrów kwadratów na przedmieściach Kavali. Mieszkanie znajduje się na na drugim piętrze piętrze i skłąda się z 2 sypialnie, salon z kuchnią, jedna łazienka. Apartament ma układ przedni także zawiera parking, winda, ogrzewanie.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
65 000 € 984 €/m²
  • Kod obiektowy 61545
  • Metry kw. 66 m²
  • Rooms 1
Sprzedaż
86 000 € 1023 €/m²
  • Kod obiektowy 61546
  • Metry kw. 84 m²
  • Odległość do plaży 13000 m
Sprzedaż
85 000 € 833 €/m²
  • Kod obiektowy 61548
  • Metry kw. 102 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
60 000 € 967 €/m²
  • Kod obiektowy 61551
  • Metry kw. 62 m²
  • Rooms 1
Sprzedaż
80 000 € 784 €/m²
  • Kod obiektowy 61967
  • Metry kw. 102 m²
  • Rooms 3

Subskrypcja newslettera