278 000 € 260 000 €
2321 €/m²
Property 62006 photo 1
Property 62006 photo 2
Property 62006 photo 3
Property 62006 photo 4
Property 62006 photo 5
Property 62006 photo 6
Property 62006 photo 7
Property 62006 photo 8
Property 62006 photo 9
Property 62006 photo 10
Property 62006 photo 11

Details

  • Liczba pokoi: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 8000 m
  • Odległość od lotniska: 50 km

Usługi

  • Parking
  • Magazyn
  • Access
  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 112 metrów kwadratów na Krecie. Mieszkanie znajduje się na na parterze piętrze i skłąda się z 2 sypialnie, salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC, jedna łazienka, spiżarnia. Apartament ma układ przedni Nieruchomość oferuje piękny widok na góry, na miasto.także zawiera wyposażenie, kolektor słoneczny, klimatyzacja, parking, ogród, trawę, ogrzewanie.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Rekomendowane Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 61840
  • Metry kw. 1732 m²
  • Odległość do plaży 1300 m
Sprzedaż
270 000 € 1636 €/m²
  • Kod obiektowy 64486
  • Metry kw. 165 m²
  • Odległość do plaży 1300 m
Sprzedaż
290 000 € 2071 €/m²
  • Kod obiektowy 54689
  • Metry kw. 140 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
225 000 € 4017 €/m²
  • Kod obiektowy 62165
  • Metry kw. 56 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
388 605 € 4626 €/m²
  • Kod obiektowy 61960
  • Metry kw. 84 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
356 000 € 5650 €/m²
  • Kod obiektowy 56909
  • Metry kw. 63 m²
  • Rooms 2

Subskrypcja newslettera