570 000 € 480 000 €
4752 €/m²
Property 62103 photo 1
Property 62103 photo 2
Property 62103 photo 3
Property 62103 photo 4
Property 62103 photo 5
Property 62103 photo 6
Property 62103 photo 7
Property 62103 photo 8
Property 62103 photo 9
Property 62103 photo 10
Property 62103 photo 11
Property 62103 photo 12
Property 62103 photo 13
Property 62103 photo 14
Property 62103 photo 15
Property 62103 photo 16
Property 62103 photo 17
Property 62103 photo 18
Property 62103 photo 19
Property 62103 photo 20
Property 62103 photo 21
Property 62103 photo 22
Property 62103 photo 23
Property 62103 photo 24
Property 62103 photo 25
Property 62103 photo 26
Property 62103 photo 27

Details

  • Piętro: Piętro 5
  • Rok budowy: 1977
  • Rok remontu: 2023
  • Liczba pokoi: 4
  • System ogrzewania: gaz
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 300 m
  • Odległość od lotniska: 30 km

Usługi

  • Winda
  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 101 metrów kwadratów w Atenach. Mieszkanie znajduje się na na czwartym piętrze piętrze i skłąda się z 3 sypialnie, salon, jedna kuchnia, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Apartament ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze.także zawiera kolektor słoneczny, klimatyzacja, markiza, winda, ogrzewanie.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
765 000 € 6270 €/m²
  • Kod obiektowy 65770
  • Metry kw. 122 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
475 000 € 5523 €/m²
  • Kod obiektowy 65939
  • Metry kw. 86 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
850 000 € 6692 €/m²
  • Kod obiektowy 58091
  • Metry kw. 127 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
624 500 € 6643 €/m²
  • Kod obiektowy 65338
  • Metry kw. 94 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
520 000 € 8387 €/m²
  • Kod obiektowy 58357
  • Metry kw. 62 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
700 000 € 4320 €/m²
  • Kod obiektowy 38732
  • Metry kw. 162 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
550 000 € 5000 €/m²
  • Kod obiektowy 65667
  • Metry kw. 110 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
600 000 € 2500 €/m²
  • Kod obiektowy 50894
  • Metry kw. 240 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
596 000 € 6850 €/m²
  • Kod obiektowy 65343
  • Metry kw. 87 m²
  • Rooms 3

Subskrypcja newslettera