310 000 €
2562 €/m²
Property 62253 photo 1
Property 62253 photo 2
Property 62253 photo 3
Property 62253 photo 4
Property 62253 photo 5
Property 62253 photo 6
Property 62253 photo 7
Property 62253 photo 8
Property 62253 photo 9
Property 62253 photo 10
Property 62253 photo 11
Property 62253 photo 12
Property 62253 photo 13
Property 62253 photo 14

Details

  • Piętro: Piętro 2
  • Rok budowy: 1980
  • Rok remontu: 2005
  • Liczba pokoi: 4
  • System ogrzewania: elektryczny
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 15000 m
  • Odległość od lotniska: 22 km

Usługi

  • Winda
  • Kominek
  • Magazyn
  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 121 metrów kwadratów w Atenach. Mieszkanie znajduje się na na pierwszym piętrze piętrze i skłąda się z 3 sypialnie, salon z kuchnią, jedna łazienka, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Apartament ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na las.także zawiera kolektor słoneczny, kominek, klimatyzacja, markiza, ogród, winda, ogrzewanie, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
310 000 € 3069 €/m²
  • Kod obiektowy 63567
  • Metry kw. 101 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
270 000 € 7714 €/m²
  • Kod obiektowy 65359
  • Metry kw. 35 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
395 000 € 4438 €/m²
  • Kod obiektowy 65047
  • Metry kw. 89 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
250 000 € 6250 €/m²
  • Kod obiektowy 63507
  • Metry kw. 40 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
260 000 € 8125 €/m²
  • Kod obiektowy 64932
  • Metry kw. 32 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
350 000 € 4268 €/m²
  • Kod obiektowy 65048
  • Metry kw. 82 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
320 000 € 4266 €/m²
  • Kod obiektowy 65385
  • Metry kw. 75 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
435 000 € 4531 €/m²
  • Kod obiektowy 65321
  • Metry kw. 96 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
420 000 € 3387 €/m²
  • Kod obiektowy 66061
  • Metry kw. 124 m²
  • Rooms 5

Subskrypcja newslettera