185 000 €
2372 €/m²
Property 62794 photo 1
Property 62794 photo 2
Property 62794 photo 3
Property 62794 photo 4

Details

  • Rok budowy: 2025
  • Liczba pokoi: 2
  • Warunek: W budowie
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 650 m
  • Odległość od lotniska: 46 km

Opis

Na sprzedaż duplex o powierzchni 78 metrów kwadratów na Chalkidiki. Mieszkanie znajduje się na na pierwszym piętrze piętrze i skłąda się zPierwsze piętro się z salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Drugie piętro się z jedna sypialnia, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Dupleks ma układ wewnętrzny Nieruchomość oferuje piękny widok na miasto.także zawiera klimatyzacja.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
220 000 € 2444 €/m²
  • Kod obiektowy 52173
  • Metry kw. 90 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
205 000 € 2091 €/m²
  • Kod obiektowy 57141
  • Metry kw. 98 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
265 000 € 2849 €/m²
  • Kod obiektowy 59031
  • Metry kw. 93 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
255 000 € 3109 €/m²
  • Kod obiektowy 59033
  • Metry kw. 82 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
255 000 € 3109 €/m²
  • Kod obiektowy 59034
  • Metry kw. 82 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
275 000 € 3125 €/m²
  • Kod obiektowy 59036
  • Metry kw. 88 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
210 000 € 2763 €/m²
  • Kod obiektowy 61168
  • Metry kw. 76 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
185 000 € 2371 €/m²
  • Kod obiektowy 62794
  • Metry kw. 78 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
245 000 € 2333 €/m²
  • Kod obiektowy 62795
  • Metry kw. 105 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
270 000 € 3000 €/m²
  • Kod obiektowy 63496
  • Metry kw. 90 m²
  • Rooms 3

Subskrypcja newslettera