277 000 €
5894 €/m²
Property 62798 photo 1
Property 62798 photo 2
Property 62798 photo 3
Property 62798 photo 4
Property 62798 photo 5
Property 62798 photo 6
Property 62798 photo 7
Property 62798 photo 8
Property 62798 photo 9
Property 62798 photo 10

Details

  • Piętro: Piętro 1
  • Rok budowy: 1999
  • Rok remontu: 2025
  • Liczba pokoi: 2
  • System ogrzewania: elektryczny
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 4150 m
  • Odległość od lotniska: 25 km

Usługi

  • Winda
  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47 metrów kwadratów w Atenach. Mieszkanie znajduje się na na parterze piętrze i skłąda się z jedna sypialnia, salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Apartament ma układ przedni Nieruchomość oferuje piękny widok na miasto.także zawiera wyposażenie, klimatyzacja, winda, ogrzewanie.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
260 000 € 2363 €/m²
  • Kod obiektowy 64961
  • Metry kw. 110 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
385 000 € 3850 €/m²
  • Kod obiektowy 64140
  • Metry kw. 100 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
240 000 € 1702 €/m²
  • Kod obiektowy 65594
  • Metry kw. 141 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
225 000 € 2142 €/m²
  • Kod obiektowy 63425
  • Metry kw. 105 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
270 000 € 6585 €/m²
  • Kod obiektowy 65352
  • Metry kw. 41 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
280 000 € 2666 €/m²
  • Kod obiektowy 65010
  • Metry kw. 105 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
310 000 € 3069 €/m²
  • Kod obiektowy 63567
  • Metry kw. 101 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
385 000 € 4010 €/m²
  • Kod obiektowy 65230
  • Metry kw. 96 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
280 000 € 3333 €/m²
  • Kod obiektowy 65031
  • Metry kw. 84 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
290 000 € 6170 €/m²
  • Kod obiektowy 65358
  • Metry kw. 47 m²
  • Rooms 2

Subskrypcja newslettera