1 590 000 €
5679 €/m²
Property 62830 photo 1
Property 62830 photo 2
Property 62830 photo 3
Property 62830 photo 4
Property 62830 photo 5
Property 62830 photo 6
Property 62830 photo 7
Property 62830 photo 8
Property 62830 photo 9
Property 62830 photo 10
Property 62830 photo 11
Property 62830 photo 12
Property 62830 photo 13
Property 62830 photo 14
Property 62830 photo 15
Property 62830 photo 16
Property 62830 photo 17
Property 62830 photo 18
Property 62830 photo 19
Property 62830 photo 20
Property 62830 photo 21
Property 62830 photo 22
Property 62830 photo 23

Details

  • Rok budowy: 2004
  • Liczba pokoi: 7
  • System ogrzewania: diesel
  • Type of flooring: wood, tiles,
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 5
  • Odległość do morza: 300 m
  • Odległość od lotniska: 180 km

Opis

Na sprzedaż 3-piętrowa willa o powierzchni 280 metrów kwadratów w Peloponez Wschodni. Pół-piwnica się z 2 sypialnie, salon, 2 łazienek. Semi-first floor się z salon, jedna kuchnia, jedna łazienka. Pierwsze piętro się z 3 sypialnie, 2 łazienek. Willa ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry, na miasto, na las.także zawiera wyposażenie, kolektor słoneczny, kominek, klimatyzacja, markiza, basen, parking, ogród, trawę, grill, ogrzewanie, system alarmowe.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
1 400 000 € 4794 €/m²
  • Kod obiektowy 4854
  • Metry kw. 292 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
2 000 000 € 3076 €/m²
  • Kod obiektowy 7664
  • Metry kw. 650 m²
  • Rooms 8
Sprzedaż
1 500 000 € 3000 €/m²
  • Kod obiektowy 16893
  • Metry kw. 500 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
1 350 000 € 7941 €/m²
  • Kod obiektowy 45662
  • Metry kw. 170 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
1 800 000 € 6000 €/m²
  • Kod obiektowy 62323
  • Metry kw. 300 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
2 300 000 € 8518 €/m²
  • Kod obiektowy 62327
  • Metry kw. 270 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
2 000 000 € 6666 €/m²
  • Kod obiektowy 62332
  • Metry kw. 300 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
1 590 000 € 5678 €/m²
  • Kod obiektowy 62830
  • Metry kw. 280 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
2 200 000 € 6321 €/m²
  • Kod obiektowy 64850
  • Metry kw. 348 m²
  • Odległość do plaży 20 m

Subskrypcja newslettera