Sprzedaż - Działka 100000 m² na Krecie

Grecja Kreta Prefektura Lasithi Itanos powiedział:
2 026 000 €
20 €/m²
Property 63036 photo 1
Property 63036 photo 2
Property 63036 photo 3
Property 63036 photo 4
Property 63036 photo 5

Details

Opis

Na sprzedaż Działka100000 metrów kwadratowych na Krecie. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
2 750 000 € 4824 €/m²
  • Kod obiektowy 12484
  • Metry kw. 570 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
2 103 000 € 1 894 000 € 105 €/m²
  • Kod obiektowy 16555
  • Metry kw. 17934 m²
  • Odległość do plaży 600 m
Sprzedaż
2 390 000 € 1154 €/m²
  • Kod obiektowy 29228
  • Metry kw. 2070 m²
  • Odległość do plaży 10 m
Sprzedaż
1 700 000 € 279 €/m²
  • Kod obiektowy 31624
  • Metry kw. 6086 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 33978
  • Metry kw. 37064 m²
  • Odległość do plaży 250 m
Sprzedaż
1 760 000 € 32 €/m²
  • Kod obiektowy 40470
  • Metry kw. 55000 m²
  • Odległość do plaży 460 m
Sprzedaż
1 700 000 € 50 €/m²
  • Kod obiektowy 44681
  • Metry kw. 34000 m²
  • Odległość do plaży 830 m
Sprzedaż
2 150 000 € 409 €/m²
  • Kod obiektowy 49950
  • Metry kw. 5256 m²
  • Odległość do plaży 80 m
Sprzedaż
2 026 000 € 20 €/m²
  • Kod obiektowy 63036
  • Metry kw. 100000 m²
Sprzedaż
1 800 000 € 85 €/m²
  • Kod obiektowy 63741
  • Metry kw. 21096 m²
  • Odległość do plaży 1 m

Subskrypcja newslettera