280 000 €
3733 €/m²
Property 63052 photo 1
Property 63052 photo 2
Property 63052 photo 3
Property 63052 photo 4
Property 63052 photo 5
Property 63052 photo 6
Property 63052 photo 7
Property 63052 photo 8
Property 63052 photo 9
Property 63052 photo 10
Property 63052 photo 11
Property 63052 photo 12
Property 63052 photo 13
Property 63052 photo 14
Property 63052 photo 15
Property 63052 photo 16
Property 63052 photo 17
Property 63052 photo 18
Property 63052 photo 19
Property 63052 photo 20
Property 63052 photo 21
Property 63052 photo 22
Property 63052 photo 23
Property 63052 photo 24
Property 63052 photo 25

Details

  • Rok budowy: 1975
  • Rok remontu: 2020
  • Liczba pokoi: 4
  • System ogrzewania: diesel
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 750 m
  • Odległość od lotniska: 16 km

Usługi

  • Parking
  • Magazyn
  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż1-piętrowy dom o powierzchni 75 metrów kwadratów na Attyce. Dom 3 sypialnie, salon z kuchnią, 2 łazienek z prysznicem oraz WC. Dom wolnostojący ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok.także zawiera wyposażenie, kolektor słoneczny, klimatyzacja, markiza, parking, ogród, ogrzewanie, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
350 000 € 1635 €/m²
  • Kod obiektowy 4739
  • Metry kw. 214 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 8118
  • Metry kw. 360 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
330 000 € 2200 €/m²
  • Kod obiektowy 12059
  • Metry kw. 150 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
350 000 € 1400 €/m²
  • Kod obiektowy 12558
  • Metry kw. 250 m²
  • Rooms 10
Sprzedaż
350 000 € 1029 €/m²
  • Kod obiektowy 13368
  • Metry kw. 340 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
370 000 € 3978 €/m²
  • Kod obiektowy 18058
  • Metry kw. 93 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
290 000 € 966 €/m²
  • Kod obiektowy 47320
  • Metry kw. 300 m²
  • Rooms 10
Sprzedaż
280 000 € 3733 €/m²
  • Kod obiektowy 63052
  • Metry kw. 75 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera