1 500 000 € 1 100 000 €
2821 €/m²
Property 63087 photo 1
Property 63087 photo 2
Property 63087 photo 3
Property 63087 photo 4
Property 63087 photo 5
Property 63087 photo 6
Property 63087 photo 7
Property 63087 photo 8
Property 63087 photo 9
Property 63087 photo 10
Property 63087 photo 11
Property 63087 photo 12
Property 63087 photo 13
Property 63087 photo 14
Property 63087 photo 15
Property 63087 photo 16

Details

  • Rok budowy: 2002
  • Liczba pokoi: 5
  • System ogrzewania: diesel
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 5
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 5
  • Odległość do morza: 50 m
  • Odległość od lotniska: 78 km

Opis

Na sprzedaż 3-piętrowa willa o powierzchni 390 metrów kwadratów na Attyce. Piwnica się z jedna sypialnia, jedna łazienka. Parter się z jedna sypialnia, salon, jedna kuchnia, jedna kuchnia, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Pierwsze piętro się z 2 sypialnie, 3 łazienek z prysznicem oraz WC. Willa ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze.także zawiera wyposażenie, kominek, klimatyzacja, markiza, basen, ogród, trawę, grill, winda, garaż, ogrzewanie, system alarmowe, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
1 700 000 € 3541 €/m²
  • Kod obiektowy 18833
  • Metry kw. 480 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
2 000 000 € 2450 €/m²
  • Kod obiektowy 19042
  • Metry kw. 816 m²
  • Rooms 11
Sprzedaż
1 250 000 € 3472 €/m²
  • Kod obiektowy 23301
  • Metry kw. 360 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
1 320 000 € 6285 €/m²
  • Kod obiektowy 30238
  • Metry kw. 210 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
1 350 000 € 1 250 000 € 2403 €/m²
  • Kod obiektowy 33692
  • Metry kw. 520 m²
  • Rooms 8
Sprzedaż
1 300 000 € 2888 €/m²
  • Kod obiektowy 35090
  • Metry kw. 450 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
1 500 000 € 5555 €/m²
  • Kod obiektowy 36126
  • Metry kw. 270 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
1 500 000 € 5000 €/m²
  • Kod obiektowy 36662
  • Metry kw. 300 m²
  • Rooms 8
Sprzedaż
1 600 000 € 5333 €/m²
  • Kod obiektowy 40429
  • Metry kw. 300 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
2 100 000 € 13125 €/m²
  • Kod obiektowy 41219
  • Metry kw. 160 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera