175 000 €
273 €/m²
Property 63113 photo 1
Property 63113 photo 2

Details

  • Współczynnik zabudowy: 0,8
  • Odległość do morza: 700 m
  • Odległość od lotniska: 95 km

Opis

Na sprzedaż ogrodzony Działka640 metrów kwadratowych na Riwierze Olimpijskiej. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 512 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
160 000 € 35 €/m²
  • Kod obiektowy 56526
  • Metry kw. 4460 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
200 000 € 160 000 € 27 €/m²
  • Kod obiektowy 56527
  • Metry kw. 5869 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
160 000 € 90 000 € 172 €/m²
  • Kod obiektowy 56760
  • Metry kw. 523 m²
  • Odległość do plaży 8900 m
Sprzedaż
230 000 € 444 €/m²
  • Kod obiektowy 57174
  • Metry kw. 518 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
153 000 € 181 €/m²
  • Kod obiektowy 58308
  • Metry kw. 844 m²
  • Odległość do plaży 9000 m
Sprzedaż
150 000 € 300 €/m²
  • Kod obiektowy 58328
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
150 000 € 120 000 € 8 €/m²
  • Kod obiektowy 58475
  • Metry kw. 14825 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
160 000 € 117 €/m²
  • Kod obiektowy 59078
  • Metry kw. 1358 m²
  • Odległość do plaży 7500 m
Sprzedaż
200 000 € 25 €/m²
  • Kod obiektowy 59215
  • Metry kw. 8000 m²
  • Odległość do plaży 6500 m
Sprzedaż
230 000 € 11 €/m²
  • Kod obiektowy 59380
  • Metry kw. 20000 m²
  • Odległość do plaży 500 m

Subskrypcja newslettera