60 000 € 57 000 €
1727 €/m²
Property 63117 photo 1
Property 63117 photo 2
Property 63117 photo 3
Property 63117 photo 4
Property 63117 photo 5
Property 63117 photo 6
Property 63117 photo 7
Property 63117 photo 8
Property 63117 photo 9

Details

  • Profitability: 6,6%
  • Liczba pięter: 3
  • Rok budowy: 1965
  • Rok remontu: 2023
  • Liczba pokoi: 1
  • Bathrooms: 1
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 2500 m
  • Odległość od lotniska: 18 km

Usługi

  • Access
  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 33 metrów kwadratów w Salonikach. Mieszkanie znajduje się na w pół-piwnicy piętrze i skłąda się z salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Apartament ma układ wewnętrzny także zawiera wyposażenie, klimatyzacja.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Inwestycja Sprzedaż
73 000 € 1825 €/m²
  • Kod obiektowy 49389
  • Metry kw. 40 m²
  • Rooms 2
Inwestycja Sprzedaż
77 000 € 1974 €/m²
  • Kod obiektowy 49390
  • Metry kw. 39 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
85 000 € 894 €/m²
  • Kod obiektowy 50914
  • Metry kw. 95 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
89 000 € 1508 €/m²
  • Kod obiektowy 54730
  • Metry kw. 59 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
80 000 € 1777 €/m²
  • Kod obiektowy 56576
  • Metry kw. 45 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
82 000 € 1138 €/m²
  • Kod obiektowy 58115
  • Metry kw. 72 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
85 000 € 1545 €/m²
  • Kod obiektowy 60529
  • Metry kw. 55 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
85 000 € 1307 €/m²
  • Kod obiektowy 60610
  • Metry kw. 65 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
87 000 € 2121 €/m²
  • Kod obiektowy 61969
  • Metry kw. 41 m²
  • Rooms 2

Subskrypcja newslettera