160 000 €
1524 €/m²
Property 63121 photo 1
Property 63121 photo 2
Property 63121 photo 3
Property 63121 photo 4
Property 63121 photo 5
Property 63121 photo 6
Property 63121 photo 7
Property 63121 photo 8
Property 63121 photo 9
Property 63121 photo 10
Property 63121 photo 11
Property 63121 photo 12
Property 63121 photo 13
Property 63121 photo 14
Property 63121 photo 15
Property 63121 photo 16
Property 63121 photo 17
Property 63121 photo 18
Property 63121 photo 19
Property 63121 photo 20
Property 63121 photo 21
Property 63121 photo 22
Property 63121 photo 23
Property 63121 photo 24
Property 63121 photo 25

Details

  • Liczba pięter: 2
  • Rok budowy: 2005
  • Liczba pokoi: 3
  • System ogrzewania: diesel
  • Energy Class: Trwa wydawanie Świadectwa Charakterystyki Energetycznej
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 27000 m
  • Odległość od lotniska: 56,6 km

Sprzedaż
230 000 € 3239 €/m²
  • Kod obiektowy 36858
  • Metry kw. 71 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
200 000 € 2816 €/m²
  • Kod obiektowy 36860
  • Metry kw. 71 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
200 000 € 2816 €/m²
  • Kod obiektowy 36861
  • Metry kw. 71 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
230 000 € 3593 €/m²
  • Kod obiektowy 37164
  • Metry kw. 64 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
230 000 € 3285 €/m²
  • Kod obiektowy 58117
  • Metry kw. 70 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
150 000 € 1200 €/m²
  • Kod obiektowy 60399
  • Metry kw. 125 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
215 000 € 3071 €/m²
  • Kod obiektowy 61469
  • Metry kw. 70 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
160 000 € 1523 €/m²
  • Kod obiektowy 63121
  • Metry kw. 105 m²
  • Rooms 3

Subskrypcja newslettera