170 000 €
2429 €/m²
Property 63123 photo 1
Property 63123 photo 2
Property 63123 photo 3
Property 63123 photo 4
Property 63123 photo 5
Property 63123 photo 6
Property 63123 photo 7
Property 63123 photo 8
Property 63123 photo 9
Property 63123 photo 10
Property 63123 photo 11
Property 63123 photo 12

Details

  • Rok budowy: 2025
  • Liczba pokoi: 4
  • System ogrzewania: pompa grzewcza
  • Warunek: W budowie
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 950 m
  • Odległość od lotniska: 120 km

Usługi

  • Parking
  • Access
  • Podwójna szyba
  • Schody wewnętrzne

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 70 metrów kwadratów na Riwierze Olimpijskiej. Domek składa się z 2 pięter. Semi-first floor się z jedna sypialnia, salon z kuchnią, jedna łazienka. Pierwsze piętro się z 2 sypialnie, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Domek ma układ przedni Nieruchomość oferuje piękny widok na morze, na góry, na miasto.także zawiera kolektor słoneczny, klimatyzacja, parking, ogrzewanie.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
250 000 € 1315 €/m²
  • Kod obiektowy 4566
  • Metry kw. 190 m²
  • Odległość do plaży 7000 m
Sprzedaż
200 000 € 952 €/m²
  • Kod obiektowy 8888
  • Metry kw. 210 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
170 000 € 1278 €/m²
  • Kod obiektowy 34913
  • Metry kw. 133 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
200 000 € 1282 €/m²
  • Kod obiektowy 51832
  • Metry kw. 156 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
170 000 € 1888 €/m²
  • Kod obiektowy 52818
  • Metry kw. 90 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
240 000 € 1043 €/m²
  • Kod obiektowy 57237
  • Metry kw. 230 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
168 000 € 893 €/m²
  • Kod obiektowy 57489
  • Metry kw. 188 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
170 000 € 1700 €/m²
  • Kod obiektowy 57682
  • Metry kw. 100 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
175 000 € 754 €/m²
  • Kod obiektowy 59297
  • Metry kw. 232 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera