Sprzedaż - Domek 100 m² na Kassandrze (Chalkidiki)

Grecja Macedonia Chalkidiki Kassandra Chaniotis powiedział:
400 000 €
4000 €/m²
Property 63134 photo 1
Property 63134 photo 2
Property 63134 photo 3
Property 63134 photo 4
Property 63134 photo 5
Property 63134 photo 6
Property 63134 photo 7
Property 63134 photo 8
Property 63134 photo 9
Property 63134 photo 10
Property 63134 photo 11
Property 63134 photo 12
Property 63134 photo 13
Property 63134 photo 14
Property 63134 photo 15
Property 63134 photo 16
Property 63134 photo 17
Property 63134 photo 18
Property 63134 photo 19

Details

  • Rok budowy: 2004
  • Rok remontu: 2024
  • Liczba pokoi: 3
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 650 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 1 km
  • Odległość od lotniska: 90 km

Usługi

  • Magazyn

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 100 metrów kwadratów na Kassandrze (Chalkidiki). Domek składa się z 3 pięter. Piwnica się z spiżarnia. Parter się z salon z kuchnią, jedna łazienka. Pierwsze piętro się z 2 sypialnie, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Domek ma układ wewnętrzny także zawiera wyposażenie, basen komunalny, kolektor słoneczny.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
500 000 € 2000 €/m²
  • Kod obiektowy 6376
  • Metry kw. 250 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
470 000 € 3133 €/m²
  • Kod obiektowy 11589
  • Metry kw. 150 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
500 000 € 3333 €/m²
  • Kod obiektowy 32105
  • Metry kw. 150 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
380 000 € 2814 €/m²
  • Kod obiektowy 32432
  • Metry kw. 135 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
470 000 € 2937 €/m²
  • Kod obiektowy 40243
  • Metry kw. 160 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
410 000 € 3416 €/m²
  • Kod obiektowy 58337
  • Metry kw. 120 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
380 000 € 3166 €/m²
  • Kod obiektowy 58460
  • Metry kw. 120 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
430 000 € 5733 €/m²
  • Kod obiektowy 59113
  • Metry kw. 75 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
400 000 € 4000 €/m²
  • Kod obiektowy 63134
  • Metry kw. 100 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
400 000 € 4081 €/m²
  • Kod obiektowy 64298
  • Metry kw. 98 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera