600 000 €
2609 €/m²
Property 63144 photo 1
Property 63144 photo 2
Property 63144 photo 3
Property 63144 photo 4
Property 63144 photo 5
Property 63144 photo 6
Property 63144 photo 7
Property 63144 photo 8
Property 63144 photo 9
Property 63144 photo 10
Property 63144 photo 11
Property 63144 photo 12
Property 63144 photo 13
Property 63144 photo 14
Property 63144 photo 15
Property 63144 photo 16
Property 63144 photo 17
Property 63144 photo 18
Property 63144 photo 19

Details

  • Liczba pięter: 2
  • Rok budowy: 1985
  • Liczba pokoi: 4
  • System ogrzewania: gaz
  • Energy Class: A
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 3
  • Odległość do morza: 6000 m
  • Odległość od lotniska: 10 km

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 230 metrów kwadratów na przedmieściach Salonik. Domek składa się z 3 pięter. Piwnica się z 2 sypialnie, jedna łazienka, spiżarnia. Semi-first floor się z salon, jedna kuchnia, jedna łazienka. Pierwsze piętro się z salon, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Domek ma układ przedni Nieruchomość oferuje piękny widok na morze.także zawiera wyposażenie, kominek, klimatyzacja, markiza, parking, ogrzewanie.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
650 000 € 2954 €/m²
  • Kod obiektowy 14299
  • Metry kw. 220 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 35654
  • Metry kw. 210 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
590 000 € 1475 €/m²
  • Kod obiektowy 38162
  • Metry kw. 400 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
520 000 € 1925 €/m²
  • Kod obiektowy 51882
  • Metry kw. 270 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 58452
  • Metry kw. 290 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
565 000 € 3445 €/m²
  • Kod obiektowy 61037
  • Metry kw. 164 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
565 000 € 3766 €/m²
  • Kod obiektowy 61038
  • Metry kw. 150 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
675 000 € 4530 €/m²
  • Kod obiektowy 61042
  • Metry kw. 149 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
675 000 € 4787 €/m²
  • Kod obiektowy 61044
  • Metry kw. 141 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
520 000 € 2810 €/m²
  • Kod obiektowy 63819
  • Metry kw. 185 m²
  • Odległość do plaży 4000 m

Subskrypcja newslettera