320 000 €
3368 €/m²
Property 63153 photo 1
Property 63153 photo 2
Property 63153 photo 3
Property 63153 photo 4
Property 63153 photo 5
Property 63153 photo 6
Property 63153 photo 7
Property 63153 photo 8
Property 63153 photo 9
Property 63153 photo 10
Property 63153 photo 11
Property 63153 photo 12
Property 63153 photo 13
Property 63153 photo 14
Property 63153 photo 15
Property 63153 photo 16
Property 63153 photo 17
Property 63153 photo 18
Property 63153 photo 19
Property 63153 photo 20
Property 63153 photo 21
Property 63153 photo 22
Property 63153 photo 23
Property 63153 photo 24
Property 63153 photo 25

Details

  • Piętro: Piętro 1
  • Rok budowy: 1938
  • Rok remontu: 2022
  • Liczba pokoi: 4
  • System ogrzewania: elektryczny
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 7500 m
  • Odległość od lotniska: 36 km

Usługi

  • Magazyn
  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 95 metrów kwadratów w Atenach. Mieszkanie składa się z 2 pięter. Pół-piwnica się z jedna sypialnia, salon z kuchnią, jedna kuchnia, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Parter się z jedna sypialnia, salon z kuchnią, jedna kuchnia, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Apartament ma układ przedni także zawiera wyposażenie, klimatyzacja, ogrzewanie, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
360 000 € 6545 €/m²
  • Kod obiektowy 64833
  • Metry kw. 55 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
310 000 € 3069 €/m²
  • Kod obiektowy 63567
  • Metry kw. 101 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
270 000 € 9310 €/m²
  • Kod obiektowy 65355
  • Metry kw. 29 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
290 000 € 3411 €/m²
  • Kod obiektowy 65145
  • Metry kw. 85 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
270 000 € 4153 €/m²
  • Kod obiektowy 63932
  • Metry kw. 65 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
275 000 € 3928 €/m²
  • Kod obiektowy 65239
  • Metry kw. 70 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
260 000 € 2363 €/m²
  • Kod obiektowy 64961
  • Metry kw. 110 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
385 000 € 4010 €/m²
  • Kod obiektowy 65230
  • Metry kw. 96 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
270 000 € 9642 €/m²
  • Kod obiektowy 65351
  • Metry kw. 28 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
310 000 € 7380 €/m²
  • Kod obiektowy 63911
  • Metry kw. 42 m²
  • Rooms 2

Subskrypcja newslettera