550 000 €
2030 €/m²
Property 63169 photo 1
Property 63169 photo 2
Property 63169 photo 3
Property 63169 photo 4
Property 63169 photo 5
Property 63169 photo 6
Property 63169 photo 7
Property 63169 photo 8
Property 63169 photo 9
Property 63169 photo 10
Property 63169 photo 11
Property 63169 photo 12
Property 63169 photo 13
Property 63169 photo 14
Property 63169 photo 15
Property 63169 photo 16
Property 63169 photo 17
Property 63169 photo 18
Property 63169 photo 19
Property 63169 photo 20
Property 63169 photo 21
Property 63169 photo 22
Property 63169 photo 23
Property 63169 photo 24
Property 63169 photo 25
Property 63169 photo 26
Property 63169 photo 27
Property 63169 photo 28
Property 63169 photo 29
Property 63169 photo 30
Property 63169 photo 31
Property 63169 photo 32
Property 63169 photo 33
Property 63169 photo 34
Property 63169 photo 35
Property 63169 photo 36
Property 63169 photo 37
Property 63169 photo 38
Property 63169 photo 39
Property 63169 photo 40
Property 63169 photo 41
Property 63169 photo 42

Details

  • Rok budowy: 2000
  • Liczba pokoi: 5
  • System ogrzewania: diesel
  • Levels: 4
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Odległość do morza: 7000 m
  • Odległość od lotniska: 10 km

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 271 metrów kwadratów na przedmieściach Salonik. Domek składa się z 4 pięter. Parter się z salon z kuchnią, jedna kuchnia, jedna łazienka. Pierwsze piętro się z salon z kuchnią, jedna kuchnia, jedna łazienka. Drugie piętro się z 3 sypialnie, jedna łazienka. Loft się z Domek ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok.także zawiera kominek, winda, garaż, ogrzewanie, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
650 000 € 2954 €/m²
  • Kod obiektowy 14299
  • Metry kw. 220 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 35654
  • Metry kw. 210 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
590 000 € 1475 €/m²
  • Kod obiektowy 38162
  • Metry kw. 400 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
520 000 € 1925 €/m²
  • Kod obiektowy 51882
  • Metry kw. 270 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
565 000 € 3445 €/m²
  • Kod obiektowy 61037
  • Metry kw. 164 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
565 000 € 3766 €/m²
  • Kod obiektowy 61038
  • Metry kw. 150 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
675 000 € 4530 €/m²
  • Kod obiektowy 61042
  • Metry kw. 149 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
675 000 € 4787 €/m²
  • Kod obiektowy 61044
  • Metry kw. 141 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
600 000 € 2608 €/m²
  • Kod obiektowy 63144
  • Metry kw. 230 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
500 000 € 2777 €/m²
  • Kod obiektowy 64510
  • Metry kw. 180 m²
  • Rooms 6

Subskrypcja newslettera