185 000 €
2056 €/m²
Property 63172 photo 1
Property 63172 photo 2
Property 63172 photo 3
Property 63172 photo 4
Property 63172 photo 5
Property 63172 photo 6
Property 63172 photo 7
Property 63172 photo 8
Property 63172 photo 9
Property 63172 photo 10
Property 63172 photo 11
Property 63172 photo 12
Property 63172 photo 13

Details

  • Liczba pięter: 2
  • Liczba pokoi: 3
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 8000 m
  • Odległość od lotniska: 10 km

Usługi

  • Parking
  • Access
  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 90 metrów kwadratów na przedmieściach Salonik. Domek składa się z 2 pięter. Parter się z salon z kuchnią, jedna łazienka. Pierwsze piętro się z 2 sypialnie, jedna łazienka. Domek ma układ wewnętrzny także zawiera parking, ogrzewanie.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
199 000 € 1243 €/m²
  • Kod obiektowy 32295
  • Metry kw. 160 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
180 000 € 1200 €/m²
  • Kod obiektowy 35830
  • Metry kw. 150 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
250 000 € 1315 €/m²
  • Kod obiektowy 38309
  • Metry kw. 190 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
200 000 € 1282 €/m²
  • Kod obiektowy 38878
  • Metry kw. 156 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
200 000 € 1369 €/m²
  • Kod obiektowy 38879
  • Metry kw. 146 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
265 000 € 981 €/m²
  • Kod obiektowy 39862
  • Metry kw. 270 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
210 000 € 1590 €/m²
  • Kod obiektowy 49845
  • Metry kw. 132 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
270 000 € 1421 €/m²
  • Kod obiektowy 51363
  • Metry kw. 190 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
220 000 € 1222 €/m²
  • Kod obiektowy 52403
  • Metry kw. 180 m²
  • Rooms 5

Subskrypcja newslettera