Sprzedaż - Działka 12991 m² na Athos (Chalkidiki)

Grecja Macedonia Chalkidiki Arystoteles Ouranopoli powiedział:
600 000 € 580 000 €
44 €/m²
Property 63190 photo 1
Property 63190 photo 2

Details

  • Odległość do morza: 500 m
  • Odległość od lotniska: 106 km

Opis

Na sprzedaż Działka12991 metrów kwadratowych na Athos (Chalkidiki). Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: studnia, dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 600 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
860 000 € 188 €/m²
  • Kod obiektowy 8865
  • Metry kw. 4560 m²
  • Odległość do plaży 5 m
Sprzedaż
650 000 € 108 €/m²
  • Kod obiektowy 8885
  • Metry kw. 6000 m²
  • Odległość do plaży 30 m
Sprzedaż
600 000 € 50 €/m²
  • Kod obiektowy 14907
  • Metry kw. 12000 m²
  • Odległość do plaży 5 m
Sprzedaż
800 000 € 53 €/m²
  • Kod obiektowy 22286
  • Metry kw. 15000 m²
  • Odległość do plaży 10 m
Sprzedaż
750 000 € 93 €/m²
  • Kod obiektowy 22385
  • Metry kw. 8000 m²
  • Odległość do plaży 1 m
Sprzedaż
500 000 € 46 €/m²
  • Kod obiektowy 24481
  • Metry kw. 10750 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
550 000 € 56 €/m²
  • Kod obiektowy 31596
  • Metry kw. 9800 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
770 000 € 128 €/m²
  • Kod obiektowy 31597
  • Metry kw. 6000 m²
  • Odległość do plaży 10 m
Sprzedaż
800 000 € 108 €/m²
  • Kod obiektowy 31749
  • Metry kw. 7400 m²
  • Odległość do plaży 10 m
Sprzedaż
500 000 € 33 €/m²
  • Kod obiektowy 31994
  • Metry kw. 15000 m²
  • Odległość do plaży 1600 m

Subskrypcja newslettera