Property 63194 photo 1
Property 63194 photo 2
Property 63194 photo 3
Property 63194 photo 4
Property 63194 photo 5
Property 63194 photo 6
Property 63194 photo 7
Property 63194 photo 8
Property 63194 photo 9
Property 63194 photo 10
Property 63194 photo 11

Details

  • Liczba pięter: 4
  • Rok budowy: 1966
  • Rok remontu: 2019
  • Liczba pokoi: 2
  • System ogrzewania: gaz
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 1100 m
  • Odległość od lotniska: 14 km

Usługi

  • Access
  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 35 metrów kwadratów w Salonikach. Mieszkanie znajduje się na na pierwszym piętrze piętrze i skłąda się z jedna sypialnia, salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Apartament ma układ przedni Nieruchomość oferuje piękny widok na miasto.także zawiera wyposażenie, klimatyzacja, markiza, ogrzewanie.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
100 000 € 1492 €/m²
  • Kod obiektowy 64511
  • Metry kw. 67 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
143 000 € 4766 €/m²
  • Kod obiektowy 64534
  • Metry kw. 30 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
129 000 € 3685 €/m²
  • Kod obiektowy 64554
  • Metry kw. 35 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
82 000 € 1490 €/m²
  • Kod obiektowy 64568
  • Metry kw. 55 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
138 000 € 3631 €/m²
  • Kod obiektowy 64629
  • Metry kw. 38 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
138 000 € 3285 €/m²
  • Kod obiektowy 64640
  • Metry kw. 42 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
140 000 € 3255 €/m²
  • Kod obiektowy 64641
  • Metry kw. 43 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
99 000 € 3666 €/m²
  • Kod obiektowy 64657
  • Metry kw. 27 m²
  • Rooms 2

Subskrypcja newslettera