65 000 €
130 €/m²
Property 63247 photo 1
Property 63247 photo 2
Property 63247 photo 3
Property 63247 photo 4
Property 63247 photo 5
Property 63247 photo 6
Property 63247 photo 7

Details

  • Odległość do morza: 2000 m
  • Odległość od lotniska: 102 km

Opis

Na sprzedaż Działka500 metrów kwadratowych w Kriaritsi. Jest częścią planu miasta. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 120 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry.

The settlement Kriaritsi is located in an ecologically clean coast of the peninsula Sithonia, in a picturesque area, each point here offers beautiful panoramic views. It’s viewy, no doubt about that. To the traveler’s amazed look not only watery waste of Aegean Sea is available, but also the forest-covered hills of Sithonia, mystical coast of Mount Athos, as well as the picturesque island of Lemnos, Agios Efstratios and Sporades islands.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
80 000 € 160 €/m²
  • Kod obiektowy 64041
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 3500 m
Sprzedaż
64 000 € 128 €/m²
  • Kod obiektowy 44708
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Rekomendowane Sprzedaż
64 000 € 33 000 € 66 €/m²
  • Kod obiektowy 61849
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
95 000 € 190 €/m²
  • Kod obiektowy 62514
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
55 000 € 110 €/m²
  • Kod obiektowy 63380
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 1300 m
Sprzedaż
80 000 € 160 €/m²
  • Kod obiektowy 38290
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
80 000 € 160 €/m²
  • Kod obiektowy 17947
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
90 000 € 180 €/m²
  • Kod obiektowy 63696
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 650 m
Rekomendowane Sprzedaż
75 000 € 68 000 € 136 €/m²
  • Kod obiektowy 60874
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 550 m
Rekomendowane Sprzedaż
90 000 € 180 €/m²
  • Kod obiektowy 61568
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 1000 m

Subskrypcja newslettera