390 000 € 380 000 €
2734 €/m²
Property 63294 photo 1
Property 63294 photo 2
Property 63294 photo 3
Property 63294 photo 4
Property 63294 photo 5
Property 63294 photo 6
Property 63294 photo 7
Property 63294 photo 8
Property 63294 photo 9
Property 63294 photo 10
Property 63294 photo 11
Property 63294 photo 12
Property 63294 photo 13
Property 63294 photo 14
Property 63294 photo 15
Property 63294 photo 16
Property 63294 photo 17
Property 63294 photo 18
Property 63294 photo 19
Property 63294 photo 20
Property 63294 photo 21
Property 63294 photo 22
Property 63294 photo 23
Property 63294 photo 24

Details

  • Rok budowy: 2001
  • Liczba pokoi: 4
  • System ogrzewania: diesel
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Odległość do morza: 4300 m
  • Odległość od lotniska: 26 km

Usługi

  • Parking
  • Winda
  • Kominek
  • Podwójna szyba
  • Schody wewnętrzne

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 139 metrów kwadratów w Atenach. Domek składa się z 2 pięter. Czwarte piętro się z jedna sypialnia, salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Piąte piętro się z 2 sypialnie, jedna łazienka, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Domek ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na góry, na miasto, na las.także zawiera kominek, klimatyzacja, markiza, parking, grill, winda, ogrzewanie.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
530 000 € 2789 €/m²
  • Kod obiektowy 56279
  • Metry kw. 190 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
475 000 € 4523 €/m²
  • Kod obiektowy 56626
  • Metry kw. 105 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
355 000 € 3550 €/m²
  • Kod obiektowy 56861
  • Metry kw. 100 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
450 000 € 4455 €/m²
  • Kod obiektowy 56942
  • Metry kw. 101 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
560 000 € 3589 €/m²
  • Kod obiektowy 57178
  • Metry kw. 156 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
410 000 € 3904 €/m²
  • Kod obiektowy 57205
  • Metry kw. 105 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
520 000 € 2872 €/m²
  • Kod obiektowy 57304
  • Metry kw. 181 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
425 000 € 3427 €/m²
  • Kod obiektowy 57500
  • Metry kw. 124 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
435 000 € 3655 €/m²
  • Kod obiektowy 57502
  • Metry kw. 119 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
410 000 € 5061 €/m²
  • Kod obiektowy 57931
  • Metry kw. 81 m²
  • Rooms 5

Subskrypcja newslettera