Sprzedaż - Willa 300 m² na Chalkidiki

Grecja Macedonia Chalkidiki Sithonia Nikiti
Na zapytanie
Property 63436 photo 1
Property 63436 photo 2
Property 63436 photo 3
Property 63436 photo 4
Property 63436 photo 5
Property 63436 photo 6
Property 63436 photo 7
Property 63436 photo 8
Property 63436 photo 9
Property 63436 photo 10
Property 63436 photo 11
Property 63436 photo 12
Property 63436 photo 13
Property 63436 photo 14
Property 63436 photo 15
Property 63436 photo 16
Property 63436 photo 17
Property 63436 photo 18
Property 63436 photo 19
Property 63436 photo 20
Property 63436 photo 21
Property 63436 photo 22
Property 63436 photo 23
Property 63436 photo 24
Property 63436 photo 25
Property 63436 photo 26
Property 63436 photo 27
Property 63436 photo 28
Property 63436 photo 29
Property 63436 photo 30
Property 63436 photo 31
Property 63436 photo 32
Property 63436 photo 33
Property 63436 photo 34
Property 63436 photo 35
Property 63436 photo 36
Property 63436 photo 37
Property 63436 photo 38
Property 63436 photo 39
Property 63436 photo 40
Property 63436 photo 41
Property 63436 photo 42
Property 63436 photo 43
Property 63436 photo 44
Property 63436 photo 45
Property 63436 photo 46
Property 63436 photo 47
Property 63436 photo 48
Property 63436 photo 49
Property 63436 photo 50
Property 63436 photo 51
Property 63436 photo 52
Property 63436 photo 53
Property 63436 photo 54
Property 63436 photo 55
Property 63436 photo 56
Property 63436 photo 57

Details

  • Liczba pięter: 2
  • Rok budowy: 2018
  • Liczba pokoi: 8
  • System ogrzewania: diesel
  • Energy Class: A
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 5
  • Odległość do morza: 5 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 1 km
  • Odległość od lotniska: 85 km

Opis

Na sprzedaż 2-piętrowa willa o powierzchni 300 metrów kwadratów na Chalkidiki. Piwnica się z 2 sypialnie, salon, jedna kuchnia, jedna łazienka. Parter się z 4 sypialnie, salon z kuchnią, 3 łazienek z prysznicem oraz WC, jedna łazienka. Willa ma układ wewnętrzny Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry.także zawiera wyposażenie, kolektor słoneczny, kominek, klimatyzacja, markiza, basen, parking, ogród, trawę, grill, garaż, ogrzewanie, system alarmowe, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
1 500 000 € 3000 €/m²
  • Kod obiektowy 2777
  • Metry kw. 500 m²
  • Rooms 10
Sprzedaż
1 800 000 € 2236 €/m²
  • Kod obiektowy 6465
  • Metry kw. 805 m²
  • Rooms 14
Sprzedaż
2 150 000 € 5375 €/m²
  • Kod obiektowy 12020
  • Metry kw. 400 m²
  • Rooms 8
Sprzedaż
950 000 € 2375 €/m²
  • Kod obiektowy 26206
  • Metry kw. 400 m²
  • Rooms 8
Sprzedaż
850 000 € 2023 €/m²
  • Kod obiektowy 30682
  • Metry kw. 420 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
500 000 € 1677 €/m²
  • Kod obiektowy 34548
  • Metry kw. 298 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
2 200 000 € 4400 €/m²
  • Kod obiektowy 43555
  • Metry kw. 500 m²
  • Rooms 10
Sprzedaż
800 000 € 2424 €/m²
  • Kod obiektowy 47573
  • Metry kw. 330 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
680 000 € 3317 €/m²
  • Kod obiektowy 60632
  • Metry kw. 205 m²
  • Odległość do plaży 490 m
Sprzedaż
2 500 000 € 4266 €/m²
  • Kod obiektowy 62400
  • Metry kw. 586 m²
  • Odległość do plaży 6000 m

Subskrypcja newslettera