290 000 €
4833 €/m²
Property 63487 photo 1
Property 63487 photo 2
Property 63487 photo 3
Property 63487 photo 4
Property 63487 photo 5
Property 63487 photo 6
Property 63487 photo 7
Property 63487 photo 8
Property 63487 photo 9
Property 63487 photo 10
Property 63487 photo 11
Property 63487 photo 12
Property 63487 photo 13
Property 63487 photo 14
Property 63487 photo 15
Property 63487 photo 16
Property 63487 photo 17
Property 63487 photo 18

Details

  • Piętro: Piętro 2
  • Rok budowy: 1978
  • Rok remontu: 2021
  • Liczba pokoi: 3
  • System ogrzewania: elektryczny
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 740 m
  • Odległość od lotniska: 19 km

Usługi

  • Winda
  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 60 metrów kwadratów w Atenach. Mieszkanie znajduje się na na pierwszym piętrze piętrze i skłąda się z 2 sypialnie, salon z kuchnią, jedna kuchnia, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Apartament ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na góry, na las.także zawiera wyposażenie, kolektor słoneczny, klimatyzacja, markiza, ogród, winda, ogrzewanie, system alarmowe.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
250 000 € 6250 €/m²
  • Kod obiektowy 63507
  • Metry kw. 40 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
315 000 € 7000 €/m²
  • Kod obiektowy 64942
  • Metry kw. 45 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
270 000 € 6923 €/m²
  • Kod obiektowy 65349
  • Metry kw. 39 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
250 000 € 4629 €/m²
  • Kod obiektowy 64504
  • Metry kw. 54 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
263 000 € 5977 €/m²
  • Kod obiektowy 65216
  • Metry kw. 44 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
270 000 € 7297 €/m²
  • Kod obiektowy 65357
  • Metry kw. 37 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
255 000 € 4180 €/m²
  • Kod obiektowy 65116
  • Metry kw. 61 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
242 000 € 2261 €/m²
  • Kod obiektowy 63313
  • Metry kw. 107 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
270 000 € 4153 €/m²
  • Kod obiektowy 63932
  • Metry kw. 65 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
310 000 € 3069 €/m²
  • Kod obiektowy 63567
  • Metry kw. 101 m²
  • Odległość do plaży 3000 m

Subskrypcja newslettera