250 000 €
5000 €/m²
Property 63507 photo 1
Property 63507 photo 2
Property 63507 photo 3
Property 63507 photo 4
Property 63507 photo 5

Details

  • Piętro: Piętro 1
  • Rok budowy: 1970
  • Rok remontu: 2025
  • Liczba pokoi: 2
  • System ogrzewania: elektryczny
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 2200 m
  • Odległość od lotniska: 37 km

Usługi

  • Podwójna szyba
  • Golden Visa

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50 metrów kwadratów w Atenach. Mieszkanie znajduje się na na parterze piętrze i skłąda się z jedna sypialnia, salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Apartament ma układ wewnętrzny także zawiera klimatyzacja, ogrzewanie.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
360 000 € 2880 €/m²
  • Kod obiektowy 62111
  • Metry kw. 125 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
285 000 € 5181 €/m²
  • Kod obiektowy 62178
  • Metry kw. 55 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
310 000 € 2561 €/m²
  • Kod obiektowy 62253
  • Metry kw. 121 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
275 000 € 6875 €/m²
  • Kod obiektowy 62386
  • Metry kw. 40 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
285 000 € 5181 €/m²
  • Kod obiektowy 62422
  • Metry kw. 55 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
335 000 € 3722 €/m²
  • Kod obiektowy 62481
  • Metry kw. 90 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
345 000 € 3136 €/m²
  • Kod obiektowy 62550
  • Metry kw. 110 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
335 000 € 310 000 € 3163 €/m²
  • Kod obiektowy 62551
  • Metry kw. 98 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
280 000 € 4375 €/m²
  • Kod obiektowy 62782
  • Metry kw. 64 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
277 000 € 5893 €/m²
  • Kod obiektowy 62798
  • Metry kw. 47 m²
  • Rooms 2

Subskrypcja newslettera